Natur plastic

Natur plastic

Natur Plastic je  nechirurgický lifting tváre, horných a dolných viečok bez použitia skalpela!

Jedná sa o prístrojové ošetrenie, ktoré pomáha predovšetkým pri redukcii vrások, oživuje spojivové tkanivo, rieši problémy s pigmentáciou ...


Priebeh ošetrenia - na špičke pera, s ktorým sa procedúra vykonáva sa produkuje tzv. plazmatický lúč. Tento lúč prejde zo špičky pera na pokožku, kde teplom zmrští maličký bod o rozmere jedného milimetra na jej povrchu. Tým sa pokožka v okolí bodu napne. Vznikajú malé popáleninky, ktoré sú združované a rozptyľované v závysloti od požadovaného výsledku .

Efekt zákroku:

 Výsledok sa dostaví už cca 4-7 dní po uhojení viditeľne a cca 14 dní v podobe tvorby nového kolagénu, vypnutej pokožky, pružnosti kože a viditeľnej redukcie vrások.

Dĺžka efektu: až 2-3  rokov , prípadne aj dlhšie, teda do doby, kým sa opätovne pokožka nenahromadí .. / preventívne teda doporučujeme korekciu v rozmedzí 2-3 rokov.

Pre koho je zákrok určený?

  • Pre klientky vo veku cca od 30 rokov , ktoré evidujú jemnejšie či intenzívnejšie navrvstvenú pokožku v okolí očného okolia
  • Riešenie problému pigmentových škvŕn
  • Celkový facelift/ odstránenie povrchovej ochabnujej pleti v oblasti tváre, krku a delkoltu
  • pre pleť, ktorá potrebuje lifting bez chirurgického skalpela a neinvazívnym spôsobom.

Kedy je vhodný čas na toto ošetrenie?

Jar, jeseň a aj zima sú vhodným obdobím na výkon tohto ošetrenia.


OPAKOVANIE ZÁKROKU :

V závislosti od stavu pokožky, 1-3 ošetrenia v rozmedzí 4-och týždňov.  Výsledok je možný docieliť aj po prvom výkone.

Pokyny po zákroku :

Pokožka v miestach kontaktu ostáva prifarbená svetlými až tmavými odtieňmi, Viď. foto.Pokožku je vhodné jemne odsávať setvítkou , pretože je možné , že pokožka môže v  miestach  narušenia produkovať tkanivovú tekutinu. Táto tekutinka uzatvára pokožku a vytvára prirodzenú bariéru. Aby sa nám však nenazbieralo priveľa produktu a nevznikli  tak hrubšie chrastičky , odsávame si podľa potreby miesta ošetrenia priložením servítky a jemným tlakom. Pravidlom je suché hojenie počas prvých 2-3 dní. Na tretí deň večer , začnete používať ošetrujúci krém a používate ho niekoľko dní. Chrastičky po ošetrení z pokožky odchádzajú cca na 5-7 deň. Z praxe je to už 5-ty deň , ale teoretické informácie sú rovnako hodnotné, preto je potrebné tolerovať dobu hojenia podľa stavu pokožky.  Po zahojení, čo je cca 5-7 dní ostáva pokožka jemne červenkastá/ ružovkastá a  k jej ukľudneniu dochádza cca niekoľko týždňov/ aj menej . Je možné si pokožku ošetriť napríklad korekrom, alebo make-upom. Veľmi dôležité je  miesto uhojenia ošetrovať opaľovacím prípravkom v prípade ak sa v krátkom čase chystáte na miesto s intenzívnym UV žiarením . Solárium sa nedoporučuje cca 4 týždne od výkonu a po tom , doporučujeme chrániť miesto ošetrenia zakrytím/ látkou , uterákom..

Make-up ani iné korekčné a krycie prípravky, či liečivé produkty mimo doporučených produktov a to počas hojenia NEDOPORUČUJEME!

Počas hojenie a to najčastejšie na 2 a 3 tí deň môže na v okolí ošetrenia vzniknúť aj intenzívnejší opuch , Počas 3-4 dňa sa opuch začne vstrebávať.

Po výkone očných partíí môžete počas dňa používať aj slnečné okuliare . A po výkone partíí okolo úst je možné použiť aj ochranné rúško.


Kontraindikácie:

  • Tehotenstvo
  •  Dojčenie
  • Sklon ku keloidom
  •  Infekčné stavy kože
  • Otvorené lézie na kožy 

Cenník

Očné viečka / vrchné


200€

Očné viečka / spodné


150€

Očné viečka / vrchné a spodné


300€

Okolie úst


150€

Pigmentové škvrny


od 80-160€

Korekcia výkonu / opakovanie


50€