Najbližší kurz  " Start Profi Class " sa uskutoční v termínoch :

* 27 - 29.12 , ďalej pokračovanie druhej etapy v termíne 3-6.1.2022 *

Miesto konania : Tkáčska 4, 08001 Prešov

Kontaktná osoba : Katarína Spišaková , 0917 / 411 394

Mail : katarina.spisakova@gmail.comStart Profi Class

Kurz je určený pre začiatočníkov a pokročilých v oblasti mikropigmentácie

Názov kurzu : 4 in 1 Brows technique in micropigmentation/ 4 techniky mikropigmenácie obočia

Predstavenie techník  :

  • POWDER / jemná technika pigmentácie obočia
  • OMBRÉ / výraznejšia a tieňovaná pigmentácia obočia
  • COMPACT / výrazná technika implantácie pigmentu určená k prekrývaniu starších štruktúr pigmentácii a docieleniu rovnomerne intenzívneho vzhľadu 
  • COMBI / technika , ktorá prelína vláskovú a púdrovú techniku a tvorí nádhernú súhru techník, ktoré napriek odlišnosti dokážu vytvoriť absolútnu estetickú spoluprácu.

Každá metóda má svoje opodstatnenie a dôležitú pozíciu v mikropigmentácii / v PMU

Naučíme Vás pracovať technicky a samozrejme nezaostávame ani v estetickej oblasti, ktorá je dôležitá pre krásny a nositeľný výsledok.

Práca s prístrojom, výber ihiel pre jednotlivé  techniky a typy pokožky.

- Teória

- Kresby

- Práca na umelej koži

- Domáce úlohy počas trvania kurzu

- Práca na živej modelke ...

Osvedčenie o absolvovaní kurzu:

  • certifikáty sú vydávané osobne v rámci záverečnej časti prezenčného kurzu
  • podmienkou získania certifikátu je aktívna účasť na celom vzdelávacom programe a plnenie stanovených úloh

Základné parametre kurzu / 7 dní

  • Rozsah:  7 x 6 hodín s prestávkami/ 3 po sebe nasledujúce dni  pracujeme v režime Start Class I. Po  7-14-tich dňoch pokračujme v štvordňovej výučbe s pripojením COMBI  techniky . Počas celej doby trvania školenia,  kurzisti plnia stanovené úlohy, ktoré odovzdávajú prostredníctvom online komunikácie s trénerom. ( prestávky na obed trvajú cca 1 hodinu a nie sú zarátané do pracovného času  )
  • Cena ( prezenčného  vzdelávania ) : 4000€ skupina/ 4500€  individuálne  na osobu (zahŕňa odborný program, spotrebný a pomocný materiál ( nezahŕňa stravu ani ubytovanie, ani cestovné náklady)
  • Prihláška: odosielame po dohode aj s potrebou úhrady rezervácie miesta .
  • Objednávka na školenie: maximálny počet osôb na jedného trénera sú 3 osoby.  Tréner má k dispozícii sekundárneho trénera, ktorý rovnako koriguje prácu a vedie spoluprácu so študentom. Predĺženou formou tohto kurzu prichádza väčšsia pracovná stabilita a študent tak odchádza s násobne vyššou samostatnosťou. Video, ktoré publikujeme na stránke je autentická práca na našom pracovisku.


Každý z kurzov je možné nastaviť v celistvosti, čo znamená, ak je kurz prerušovaný , môže trvať aj bez prestávok plných 7 po sebe nasledujúcich dní. V konkrétnom kurze START PROFI CLASS.


V PRÍPADE ZMIEN zapríčinených zlou epidemiologickou situáciou si vynahradzujeme právo na zrušenie, alebo preloženie termínov školenia, alebo nutnou korekciou programu v priebehu výkonu na modelkách, či iných obmedzeniach.