Master Class " Verica Blaško "

Master Course 

                                                                                                      by

" Verica Blaško "


Milé dámy, 

 rozhodla som sa usporiadať  školenie s jednou z najprofesionálnejších a svetovo uznávaných PMU umelcov Vericou Blaško.


Verica je skvelá PMU Artistka, ktorá v tomto svete pracuje už 12 rokov a počas tejto doby si vybudovala obrovskú základňu študentov / umelcov po celom svete. 

Nakoľko  som sa sama zúčastnila jej školenia v marci 2022, som sa rozhodla Vericu pozvať na Slovensko a priniesť Vám rovnako profesionálne výkony a prácu , ktorú som zažila aj ja. Verica je umelec, ktorý autenticky pracuje na každom detaile. Dokáže presne pomenovať problém a korigovať Vašu prácu , kým  nedosiahnete pochopenie a posun . Je veľmi veľkou vzácnosťou pozorovať prácu na detailoch a pracovať s nimi. Svet nám prináša kopec programov ohľadom retušovanie,  fotiek, ktoré sú dokonalé a je veľmi zložité pracovať a rozlišovať kvalitnú prácu pre Vás samých. Pri tejto dáme som sa stretla s maximálnou profesionalitou a opäť spomeniem detailom, ktorý Vás dokáže posunúť. Pretože mikropigmentácie sú " detail " a z detailov sa rodí celok .. A z celku úspech .. Termín kurzu :      * 6. - 8.7.2022 *

Miesto konania : Tkáčska 4, 08001 Prešov

Kontaktná osoba : Katarína Spišaková , 0917 / 411 394

Mail : katarina.spisakova@gmail.com                  Kurz je určený pre pokročilých, ktorý v oblasti mikropigmentácií už pracujú

Názov kurzu :                                Master Course by Verica Blaško"
Predstavenie techník :

 • POWDER EYEBROWS / najmodernejšia technika pigmentácie
 • SHADING EYELINER /  tieňovaná pigmentácia očných liniek
 • PERFECT LIPS / dokonalo pigmentované pery
 •  3 x 7 hodín s prestávkami/ 3 po sebe nasledujúce dni.  ( prestávky na obed trvajú cca 1 hodinu a nie sú zarátané do pracovného času )
 • Cena ( prezenčného vzdelávania ) :  1800 € / na osobu zahŕňa odborný program, spotrebný a pomocný materiál ( zahŕňa stravu / obed )
 • Prihláška: odosielame po dohode aj s potrebou úhrady rezervácie miesta .
 • Objednávka na školenie: maximálny počet osôb na jedného trénera sú 3 osoby  + 3 osoby v prípade sekundárneho trénera. Tréner má k dispozícii sekundárneho trénera, ktorý rovnako koriguje prácu a vedie spoluprácu so študentom. Predĺženou formou tohto kurzu prichádza väčšia pracovná stabilita a študent tak odchádza s násobne vyššou samostatnosťou. Video, ktoré publikujeme na stránke je autentická práca na našom pracovisku.


V PRÍPADE ZMIEN zapríčinených zlou epidemiologickou situáciou, či akoukoľvek prekážkou , ktorá obmedzí  kurz uskutočniť , sivynahradzujeme právo na zrušenie, alebo preloženie termínu školenia, alebo  korekciu programu v priebehu výkonu na modelkách, či iných obmedzeniach.Naučíme Vás pracovať technicky a samozrejme nezaostávame ani v estetickej oblasti, ktorá je dôležitá pre krásny a nositeľný výsledok.

Práca s prístrojom, výber ihiel pre jednotlivé techniky a typy pokožky.

- Teória

- Kresby

- Práca na umelej koži

- Práca na živej modelke ...

Osvedčenie o absolvovaní kurzu:

 • certifikáty sú vydávané osobne v rámci záverečnej časti prezenčného kurzu
 • podmienkou získania certifikátu je aktívna účasť na celom vzdelávacom programe a plnenie stanovených úloh


- Práca na živých modeloch / V tomto kurze absolvent pracuje na troch modelkách z dôvodu odlišných lokalít / OBOČIE, OČNÉ LINKY, PERY


MODELKY ZABEZPEČUJE ORGANIZÁTOR

Materiál zabezpečuje organizátor v prípade, že disponujete prístrojom s univerzálnymi ihlami , alebo prístrojom od Nouveau Contour.

Počas školenia môžete používať vlastný prístroj, alebo prístroje, ktoré budete mať počas nášho školenia k dispozícíi.  


Osvedčenie o absolvovaní kurzu:

 • certifikáty sú vydávané osobne v rámci záverečnej časti prezenčného kurzu
 • podmienkou získania certifikátu je aktívna účasť na celom vzdelávacom programe a plnenie stanovených úlohNa školení si môžete vyskúšať viac druhov ihiel/ cartridgov , ktoré máme v ponuke a teda vybrať si to , čo Vám najviac " sadne " .

 Kwadron •

 Protattoo •

 Vertix •Sponzorom podujatia je :

                                                            www.pro-tattoo.sk


A to nieje všetko,  počas školenia si môžete vyskúšať aj prístroje na PMU a s nimi aj fyzicky pracovať počas celého 3-dňového školenia.


Xion Mini / novinka roku 2022 》

 • Americký stroj, ktorého predchodcom je XION S, ktorý sa stal top prístrojom a partnerom pre mnoho skvelých taterov a PMU Artistov
 • FLUX mini / novinka roku 2022 》

99966666 Americký prístroj absolútne bez káblového kontaktu počas práce. Teda nabíjateľná verzia zariadrnie pre PMUhttps://youtu.be/oKjtRk2B8p8

●  Xion S 》 Jeden z favoritov na trhu v PMU/  Americký prístroj , ktorý je v rámci PMU jeden z najvýraznejších

                                     Tešíme sa na Vás ... Katarína & Verica